Команда Вишиваного Шляху Опубліковано: 25 травня 2017

ГО «Вишиваний Шлях» покаже, що в Україні є на що подивитися!

З 5-го по 28-е червня 2017 року відбудеться Тур Вишиваним Шляхом - дивовижна подорож найкрутішими місцями України від Ужгорода до Слов’янська. Здійснять мандрівку 4 українських тревел-блогери: Ірина Журавель, Сергій Нагорний, Христя Жук та Сергій Чекмарьов, які подорожуватимуть «Вишиваним Шляхом» - найдовшим туристичним маршрутом в Україні довжиною 2 225 км, який проходить через 11 областей із заходу на схід - Закарпатською, Львівською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою, Житомирською, Київською, Черкаською, Полтавською, Харківською та Донецькою.

Мета проекту – розкрити туристичний потенціал, різноманітність і красу України, символічно об'єднати західні та східні регіони, популяризувати активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Протягом Туру четверо мандрівників щодня опинятимуться в новому місті, відвідуватимуть цікаві місця України, про які мало хто знає, подорожуватимуть автентичними селами і культурними центрами, насолоджуватимуться краєвидами та гостинністю українців і обов’язково щодня ділитимуться враженнями  на YouTube-каналі проекту та описуватимуть свої пригоди у текстових блогах на сайті та сторінках проекту в соціальних мережах.

Формат заходу: 5 червня зі Слов’янська та Ужгорода одночасно розпочнуть свою подорож по двоє мандрівників. Христя Жук  та Сергій Чекмарьов стартуватимуть зі сходу, Ірина Журавель та Сергій Нагорний почнуть подорож із заходу. Рухаючись маршрутом «Вишиваний Шлях» у напрямку столиці, вони відвідуватимуть цікаві локації (палаци, печери, національні парки, водоспади тощо), використовуючи різні види пересування. На мандрівників чекає дуже насичена програма – скелелазіння, гончарство, спуски в шахти, дайвінг, підземелля, стрибки з мосту та ще багато цікавинок, які підготували організатори.

Вони відвідають більше 60 населених пунктів та побачать понад 100 туристичних пам’яток і щодня  готуватимуть цікавий контент (історії та відеоролики), який видаватимуть на загал. У населених пунктах блогерів зустрічатимуть місцеві координатори і організовуватимуть для них цікаву програму із майстер-класами, екскурсіями та активностями. Мандрівники, у свою чергу гуртуватимуть локальні громади, проводитимуть презентації проекту, розповідатимуть про свій досвід та пригоди.

 

28 червня у Києві відбудеться святковий ВелоФініш Туру. Четверо мандрівників очолять фінішний вело парад, який рухатиметься двома колонами - від станції метро Героїв Дніпра та від станції метро Виставковий центр до Майдану Незалежності. Приєднатися до заходу зможуть усі охочі за умови попередньої реєстрації.

Організатор проекту  - громадська організація «Вишиваний Шлях», мета діяльності якої – розвиток внутрішнього туризму в Україні через просування однойменного унікального туристичного маршруту. Проект є некомерційним, в роботу залучено більше 40 локальних координаторів, що працюють на ентузіазмі та волонтерських засадах. Організатори вірять, що проект «Тур Вишиваним Шляхом» отримає широке медійне висвітлення та надихне тисячі українців подорожувати нашою прекрасною країною.

Слідкуйте за новинами проекту на сайті та в соціальних мережах:

www.ornamentway.com

FB: www.facebook.com/VyshyvaniyShlyakh

VK: vk.com/ornament_way

Instagram: www.instagram.com/ornament.way

YouTube: www.youtube.com/channel/UCmbN2Go8bEs-qewcc0MQoAg

 

Маршрутом подорожуватимуть:

Ірина Журавель – блогер та мандрівниця, автор проекту «Сам собі Колумб», останні 1,5 роки подорожувала по Азії, відвідала самостійно 23 країни.

Сергій Нагорний – досвідчений travel-blogger, пройшов пішки 1000 км Європою.

Сергій Чекмарьов – україномовний відео-блогер, власник YouTube-каналу про пригоди та екстрим.

Христина Жук – громадська активістка, учасниця міжнародних волонтерських проектів, відвідала більше 25 країн світу.

 

Контакти:

  • Околович Ірина (менеджер проекту)  +38-073-043-88-43  ira_okolovych@ukr.net
  • Катерина Ганус (національний координатор)  +38-066-67-44-331 katya.ganus@gmail.com

Коментарі

Ще ніхто не коментував