Христина Жук Опубліковано: 03 липня 2017

Тур Вишиваним Шляхом. Схід. День 24: м. Київ, ВелоФініш!

Ось і настав цей довгоочікуваний день нашої мандрівки Вишиваним Шляхом! 

Розпочали ми наш завершальний велопробіг із ВДНГ. Взяли вєліки на прокат у наших друзів veliki.ua і погнали розсікати по київському розпеченому асфальту на зустріч до нашої західної команди. Було дуже круто їхати такою великою командою! Ще  і попереду була поліця, від того було спокійно ще більше. Далі ми поїхали до парку Рильського, Парку Слави, відвідали пам’ятник Пилипу Орлику - автору першої конституції у 1710 році, далі поїхали до Маріїнського парку, провели міні-екскурсію, перезнайомились одне з одним трохи.

І погнали на Майдан, де нас вже чекали наші колеги і багацько журналістів. Були дуже раді бачити наших друзів з Заходу, круто було почути їхні історії, поділитись власними пригодами та враженнями. Ми розповіли, як нам їхалось, хто нам допомагав, та хто це все щастя придумав. Далі розіграли декілька призів, їх отримали найбільш завзяті мандрівники, які знали найпотаємніші куточки нашої держави. День був жарким - як за погодою, так і на емоції. Дуже рада брати участь у такому проекті!

Це однозначно було дуже круто, яскраво і, дійсно, незабутньо. Щаслива з того, що ми все ж таки з Сергієм змогли дійти до кінця разом. Це було досить важко і виснажливо, але я точно не шкодую, а навпаки - радію з цього. Більше вражень напишу у своєму фінальному пості за декілька днів (як тільки-но відісплюсь ;) ).

 

*** Тур Вишиваним Шляхом - це дивовижна подорож найкрутішими місцями маршруту "Вишиваний Шлях", яку здійснюють четверо популярних українських  мандрівників протягом 5-28 червня 2017 року. 

Мета заходу – розкрити туристичний потенціал, різноманітність і красу України, символічно об'єднати західні та східні регіони, сприяти розвитку сільських територій, популяризувати активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Детальніше про захід тут.

Проект реалізований за підтримки генеральних партнерів:

Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

SoilCares - компанія, що пропонує продукти та послуги для швидкого, надійного та доступного аналізу ґрунту на місці та збалансування його родючості.

 

Коментарі

Ще ніхто не коментував