Галина Більченко Опубліковано: 27 березня 2017

Як студентська ініціатива стала велосипедною доріжкою

Наприкінці 1970-х в Австрії загалом була відсутня інфраструктура для пересування велосипедами. Всі доріжки, що існували для велосипедів після Другої світової війни, зникли на користь розширення автомобільних доріг. Ані місцеві інженери, ані влада, не передбачали жодних будівельних проектів для немоторизованого транспорту.

Нафтова криза 1970-х років змусила світ по-іншому поглянути на ресурсозберігаючі засоби пересування. У цьому контексті велосипед поступово почав набувати свого первісного призначення як засобу пересування. Особливо з огляду на те, що забруднення міст автомобільними вихлопами ставало все сильнішим.

З 1974 року спостерігається різкий велосипедний бум у Німеччині. За кілька років – і в Австрії. Кількість людей, що користувались велосипедами, у 1970 р. у Німеччині становила 3 млн. осіб, у 1980 – вже 4,2 млн. осіб. «Велосипедний» відсоток в Австрії у 1973 р. становив менше 7%.

В австрійському місті Грац у 1978 р. вперше зустрілись ініціативні групи з усієї Австрії, які заснували робочу групу «Енергетика і транспорт», з якої пізніше виникла «Робоча група з політики альтернативного транспорту» (AVG). Вони вимагали зменшення використання автомобілів, сприяння розвитку немоторизованого транспорту і користування громадським.

Щоб закріпити свої вимоги і надати їм «руху», 1979 року були організовані масові велосипедні демонстрації. Протести відбулися у містах Лінц, Відень, Зальцбург і Грац з лозунгами «Звільни дорогу, їде велосипед!», «Ми не хочемо потрапити під колеса. Ми ще крутимо педалі.», «Завжди лише на авто? Ні, дякую». На головній площі міста Грац демонстрація зібрала до 1500 людей. Деякі активісти від руки намалювали велосипедну доріжку обабіч міського парку, з картону поставили дорожні велосипедні знаки.

Осередок головних активістів складали студенти Грацького університету Карла і Франца, Інституту природоохоронних досліджень, дипломовані інженери Технічного університету м. Грац.

Один з держслужбовців – Еріх Едеггер, що працював у Відомстві з планування, а пізніше у Транспортному відомстві, був сам пристрасним любителем велосипедів і підтримав акційні виступи студентів. Він став одним з розробників «місцевого плану транспортного і велосипедного руху містом», який був підтриманий локальною спільнотою. Еріх Едеггер разом з активістами розробили шаблон велосипедної доріжки і перші справжні піктограми, які пізніше слугували прикладом для всієї мережі велосипедних доріг. Сам Еріх Едеггер із студентами заклав основу сучасної мережі велосипедних доріг міста Грац. За його участі було відкрито перші доріжки і перша велосипедна доріжка з одностороннім рухом (1981). У місті на честь Едеггера після його смерті названий один з мостів.

За концепцією перших активістів розпочалось будівництво відомої на всю країну велосипедної доріжки – Муррадвег (Murradweg) довжиною 475 км, яка перетинає всю країну і простягається вздовж річки Мур на 365 км. Велосипедні любителі в середньому проїжджають всю країну за 7-8 днів спускаючись постійно зверху вниз. Вздовж велосипедної доріжки проходить залізничний шлях з близько розташованими станціями. Коли хтось стомлюється або вирішує проїхати лише частину дороги, має змогу скористатися залізницею. Велосипеди для туру всією країною можна взяти в оренду на початку шляху і відправити залізницею назад, прибувши у кінцевий пункт – для цього створений спеціальний сервіс.

Місто Грац вважають «велосипедною столицею» Австрії, йому неодноразово вручали нагороди з такою відзнакою. Тут у 1999 році відбулась всесвітньо відома конференція з велотранспорту «Velocity-Conference». Вважають, що свою позицію місто тримає в першу чергу завдяки великій кількості студентів, які надають перевагу велосипедам, а також добре продуманому інфраструктурному плануванню ще з 1980-х років. На решті території Австрії інфраструктуру велосипедних доріг розбудовували повільно і з кількарічним запізненням. Це стосується і самої столиці Австрії – Відня.

У Граці вважають, що доріжки можна розбудувати ще краще, рух зробити безпечнішим, а довкілля – чистішим. Таке завдання – на порядку денному місцевої влади. На сьогодні у місті загальна протяжність велосипедних доріг складає 123 км, розширити їх збираються до 190 км. Грац – 2-ге за розміром місто Австрії, налічує понад 286 тис. жителів станом на 2017 р.

Коментарі

Ще ніхто не коментував