Hristina Опубліковано: 07 червня 2017

Тур Вишиваним Шляхом. Схід. День 2: Слов'янськ - рибгосп - Христище - Макатиха

Другий день нашого Туру був сповнений сюрпризами. Із самого ранку ми повинні були відправитись досліджувати соляні шахти Донецької області. За цю екскурсію домовлялись за місяць, за тиждень ще раз телефонували для підтвердження. Нам обіцяли, що все буде окей.

Але в останній момент нам показали дулі і сказали, що екскурсії нам не бачити, як долара по 8 грн. Ми, звісно ж, дуже в пічальці, подумали, що так робити дуже не гарно. В рібят ні сайта, ні сторінки в соціальних мережах немає, ніхто і ніде не може знайти інформацію про це місце (яке, на хвилиночку, по суті своїй є унікальним!). Це жесть, про який розвиток туризму можемо говорити, якщо так себе ведуть державні підприємства. Я була дуже засмучена і зла. Екскурсія  коштує 150 грн. Ми готові були заплатити ці гроші, аби розказати країні про ці соляні шахти і спонукати людей приїжджати туди, що було би їм корисно! Нас було п’ятеро охочих як мінімум! Але замість того, щоб заробити гроші (хоча б на нормальний сайт!) і отримати файне медіа висвітлення, рібята просто забили болт і відмовились нас впускати :(

Але не будемо тільки про погане :) Оскільки у нас з'явився додатковий час, ми вирішили катнули на веліках. Загалом проїхали 50 км, і це було шикарно! Проїхали декілька мальовничих сіл, через ліси, луги і ставки. Природа дуже мальовнича і маршрут прекрасний, але треба їсти багато каші, щоб так катати, бо під кінець ми були дуже змучені. По дорозі набирали воду у криниці в місцевих людей, спілкувались з локал піпл. Першою реакцією на мій суржик завжди була посмішка, тому мені ця мандрівка сподобалась. Велікі взяли на прокат, якщо вам влом тащити сюди свого залізного коня, то пам’ятайте, що тут є така опція.

Ночували ми, до речі, у місцевого журналіста Павла, який має власний сад і знає мову есперанто! А також у селі Христинівка ми познайомились з дядечком, який відремонтував наші велосипеди. Загалом отримали ми купу нових вражень і мозолів :). Завтра зранку вже відправляємось до Харкова! ))

 

*** Тур Вишиваним Шляхом - це дивовижна подорож найкрутішими місцями маршруту "Вишиваний Шлях", яку здійснюють четверо популярних українських  мандрівників протягом 5-28 червня 2017 року. Мета заходу – розкрити туристичний потенціал, різноманітність і красу України, символічно об'єднати західні та східні регіони, сприяти розвитку сільських територій, популяризувати активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Детальніше про захід тут.

Проект реалізований за підтримки генеральних партнерів:

Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

SoilCares - компанія, що пропонує продукти та послуги для швидкого, надійного та доступного аналізу ґрунту на місці та збалансування його родючості.

Comments

No comments available

Whoops, looks like something went wrong.