Hristina Опубліковано: 08 червня 2017

Тур Вишиваним Шляхом. Схід. День 3: нарешті Харків!

Третій день у нас розпочався важкувато - о 4 ранку, коли ми зустріли схід сонця і помчали на зустріч із Харковом. Ну як «помчали», скоріше поповзли автобусом зі швидкістю 40 км/год. Діставшись до Харкова, ми оселились в хостелі "Супутник". Зазвичай, хостел - чудова альтернатива каучсерфінгу, тут можна зустріти мандрівників з усього світу та знайти компанію для спільного дослідження міста. Наш хостел, на щастя, виявився крутезним: у центрі міста, з класним ремонтом і всіма необхідними зручностями та за помірну ціну!

Щоб знайти такий гарний хостел, раджу користуватись сервісом booking.com. Обов'язково перевіряйте рейтинг та відгуки про своє майбутнє місце ночівлі, і буде вам щастя.

Опісля вирушили досліджувати місто. Так от, Харків - це друге за чисельністю населення місто в нашій державі, перша столиця України і центр Слобожанщини. Тут знаходиться один з найбільших ринків України - «Барабашово», тому якщо потрібно кросовочки «абібас» – велкам :). У місті помітила багато кришнаїтів, схоже, тут велика ком’юніті. Можна зайти до них в гості і скуштувати ведичної їжі.

Що цікавого, це те, що на дахах будинків тут часто зображують скрипалів. Закохані парочки загадують під скрипалями бажання, і вони здійснюються. Також у місті є один з найкращих, на мою думку, парків, це парк імені Горького - такий собі український Діснейленд. Тут є безліч атракціонів, які поділені на зони: екстремальні, для дітей і т.д. Вражає в Харкові здоровенне колесо огляду, раджу на ньому покататись вже затемна, коли місто тоне в обіймах ночі, і світло квартир розсипається золотом у темряві – неймовірна картина!

Одразу біля парку є і канатна дорога. Чесно кажучи, не знаю, чи ще хоч в одному місті України у нас таке є. Піднімається канаткою по 2 людини, висота – приблизно на рівні п’ятого поверху, вартість - 30 грн. Усім раджу спробувати таку штуку, місто відкривається як на долоні.

З канатної дороги ми спустились у Саржин Яр, де набрали свіженької джерельної водички. Узагалі дуже круто, що в центрі міста є така лісопаркова зона. Проте вогонь тут розводити заборонено, тому якщо хочете пожарити сосісочки, то беріть із собою мангал. Біля джерел облаштований чудовий громадській простір, де можна плавати і засмагати. Коротше, є чим себе зайняти і дорослим, і дітям.

Після парку прогулялися вулицею Пушкінською, тут на стінах можна знайти чудернацькі вірші невідомого поета і художника, який підписується Гамлетом. З Пушкінської піднялись до площі Конституції, де щосереди відбуваються танці у стилі бачата: прямо посеред площі грає музика, а люди танцюють – дуже круто. Так атмосферно та тепло нас зустріла перша столиця, завтра відвідаємо тут інші нові цікаві місця, про які обов'язково вам розкажемо ;)

 

*** Тур Вишиваним Шляхом - це дивовижна подорож найкрутішими місцями маршруту "Вишиваний Шлях", яку здійснюють четверо популярних українських  мандрівників протягом 5-28 червня 2017 року. Мета заходу – розкрити туристичний потенціал, різноманітність і красу України, символічно об'єднати західні та східні регіони, сприяти розвитку сільських територій, популяризувати активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Детальніше про захід тут.

Проект реалізований за підтримки генеральних партнерів:

Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

SoilCares - компанія, що пропонує продукти та послуги для швидкого, надійного та доступного аналізу ґрунту на місці та збалансування його родючості.

 

Comments

No comments available