Hristina Опубліковано: 10 червня 2017

Тур Вишиваним Шляхом. Схід. День 5: неодмінно відвідайте Краснокутськ!

П’ятий день нашого Туру пройшов у Краснокутську Харківської області. Ми прогулялись Національним природним парком «Слобожанський». Там є хатки бобрів! Біля 30 сімей бобрів живе в парку. На жаль, держава не виділяє достатньо грошей на утримання парку. Є багато екскурсій для дітей цілими автобусами, вхід коштує суто символічно 5 грн.

В парку є представники звірів з Червоної книги. Час від часу в парку помічають браконьєрів, що дуже засмучує. Загалом вразили бобри, вони геніальні. В їх хатках є кімнати, на перший рік життя маленький бобер живе в одній кімнаті, далі пакує свої речі і переїжджає в наступну. Вони такі класні архітектори, що в своїх хатках роблять природні кондиціонери і дуже добре дбають про свою безпеку. Також відвідали найстаріший дендропарк України, заснований братом пана Каразіна, який заснував Харківський університет у 1805 р.

У дендропарку є невеликий острів кохання, де можна зробити романтичні фотографії. Є цікаві рослини - американські лопухи, які завдовжки досягають до 2х метрів. На території дендропарку під землею знаходиться церква, але на жаль вхід до неї заборонений, оскільки вона знаходиться в аварійному стані. Вхід на територію дендропарку в будні безкоштовний, а у вихідні - 10 грн.

В Краснокутську є церква, яка поєднує в собі 3 релігії, збудована у 1913 р.!

Вразив замок Кеніга, на його території організовували фестиваль того року, гроші від якого повинні були піти на його реставрацію, але так і нічого не реставрували :(

Ось так пройшов 5-ий день нашої мандрівки. Наступний пункт - селище Опішня - гончарна столиця України.

 

*** Тур Вишиваним Шляхом - це дивовижна подорож найкрутішими місцями маршруту "Вишиваний Шлях", яку здійснюють четверо популярних українських  мандрівників протягом 5-28 червня 2017 року. 

Мета заходу – розкрити туристичний потенціал, різноманітність і красу України, символічно об'єднати західні та східні регіони, сприяти розвитку сільських територій, популяризувати активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Детальніше про захід тут.

Проект реалізований за підтримки генеральних партнерів:

Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

SoilCares - компанія, що пропонує продукти та послуги для швидкого, надійного та доступного аналізу ґрунту на місці та збалансування його родючості.

Comments

No comments available

Whoops, looks like something went wrong.