Фініш велопробігу Вишиваним Шляхом у Києві

28 червня 2016 15:00

28 червня 2016 року до Києва прибули 2 групи справжніх фанатів велосипедних мандрів – учасники Всеукраїнського велопробігу маршрутом «Вишиваний Шлях», які подорожували Україною на велосипедах 18 днів! Дві тисячі кілометрів Україною за 18 днів на велосипедах.

Наймасштабніша велопригода цього літа стартувала 11 червня в Ужгороді і 13 червня у Харкові. Більше 60 велосипедистів розпочало свою неймовірну мандрівку Україною у напрямку столиці. Серед них були представники майже всіх регіонів України різного віку, а також північні сусіди з-за кордону – 2 білоруси! Протягом 18 днів учасники заходу відкривали для себе незвідану Україну, проїжджали повз безліч цікавих пам’яток та гарних місць. Найдовший відрізок на маршруті, який група мала подолати за день – Кременець-Острог. Відстань – 95 кілометрів. 

Мандрівники проїхали 10 областей, побували у найстаріших храмах, бачили сотні відомих пам'яток. "Ми відвідали 18 міст. Про деякі я геть нічого не чув, а там такі замки, такі краєвиди, така природа. Ельдорадо якесь, судячи з пам’яток", - каже учасник велопробігу Євген Ашихмін. 

Фінішували 2 групи одночасно 28 червня у Києві. До столиці докрутили педалі близько 40-ка учасників. Східна група (Харків – Київ) приїхала зі сторони Обухова, а Західна (Ужгород – Київ) – зі сторони Макарова. Партнери проекту – представники Асоціації Велосипедистів Києва зустріли кожну групу на в’їзді в столицю і проли вело-екскурсію Києвом на шляху до Майдану Незалежності. На Майдані Незалежності відбувся офіційний фінішний захід на якому учасники велопробігу поділились своїми враженнями про неймовірну подорож. А тим, хто проїхав маршрут повністю, організатори вручили сертифікати та подарунки від партнерів. Переглянути відео-звіт фінішу.

Розклад урочистої частини на Майдані Незалежності 28.06:
14.30- 15.00 – групи долають фінішну пряму на Майдані Незалежності
15.15 – слово організаторам + оголошення учасників, вручення сертифікатів/подарунків від партнерів
15.45 – слово міськадміністрації та партнерам
16.00 – слово очільникам Західної групи
16.15 – слово очільникам Східної групи
16.30 – флешмоб, під час якого усі присутні формуватимуться у літери ФІНІШ.
17.00 – кінець заходу

Наступного дня, 29 червня о 12.00 в Українському Домі* відбулася прес-конференція, де учасники проекту більш детально поділились своїми враженнями про мандрівку, організатори підвели підсумки велопробігу, презентували веб-платформу проекту (сайт) та розказали про подальші плани. На прес-конференції був презентований сайт проекту, який, вірять організатори, стане своєрідною соціальною мережею для мандрівників – туристичним фейсбуком. Переглянути відео-звіт прес-конференції.

У найближчих планах організаторів – зібрати фідбек від учасників для того, аби покращити маршрут та організацію велопробігу наступного року (адже його планують проводити щорічно). Крім цього плануються виїзні зустрічі в регіони, повз які проходить Вишиваний Шлях для спілкування з місцевим бізнесом, адміністраціями та активістами стосовно потенційної співпраці. також організатори плідно працюватимуть над наповненням та розвитком сайту. І готуватимуться до проведення наступної грандіозної мандрівки Вишиваним Шляхом!

Детальніше про Всеукраїнського велопробіг "Вишиваним Шляхом" тут.

Слідкуйте за новинами Вишиваного Шляху на сторінках у соцмережах:
https://www.facebook.com/VyshyvaniyShlyakh/
https://vk.com/ornament_way

*адреса: Український дім на Європейській площі
Київ, вул. Хрещатик, 2 (ст. м. «Хрещатик», «Майдан Незалежності»)

Майдан Незалежності біля Лядських воріт