Кампанія на краудфандинговій платформі Спільнокошт

01 березня 2016 00:00
Тривалість: 60 днів

1 березня 2016 року, стикнувшись із фінансовою проблемою, проект Вишиваний Шлях розпочав кампанію на краудфандинговій платформі Спільнокошт з метою зібрати 50 000грн. Кампанія завершилася 10 травня, 185 доброчинців підтримали нас на суму 51 500 грн! Дехто зробив внесок 10 грн, а хтось навіть 10 000грн, - ми безмежно вдячні кожному! До речі, варто зазначити, що зазвичай на Спільнокошті один проект фондують приблизно 100 людей. Той факт, що доброчинців нашого проекту майже вдвічі більше, ніж доброчинців середньостатистичного проекту, надзвичайно тішить і доводить актуальність нашої Великої Ідеї для багатьох українців.

Дуже приємно усвідомлювати, що ідея проекту підтримувалась не тільки у столиці, але й у регіонах. Багато хто надсилав свої поради щодо маршруту, пропозиції співпраці, бажання допомагати з маркуванням тощо. Це неймовірно тішить, разом ми сила!

За підтримку проекту доброчинці могли обрати собі подарунок від наших чудових партнерів: футболки від BLUE YELLOW STORE, екскурсію Києвом від Світлани Верещако, карту "Відкривай Україну" від Discovery Map, велоекскурсію Києвом від Асоціації велосипедистів Києва, відвідування квест-кімнати Questoria, чохол для 6 айфону від Арт-заводу Платформа, фотосесію із професійним фотографом Аліною Тунік та чимало інших.

Статтями витрат зібраної суми стали:

1. Сайт: розробка веб-платформи: сайт із широким функціоналом та мобільний додаток; Підтримка, адміністрування та розвиток веб-платформи;

2. Маршрут Вишиваний Шлях: Постійне удосконалення бази інфраструктури, пошук нових об’єктів на маршруті, збір та аналіз інформації;

3. Грандіозний велопробіг у червні 2016: Витрати на промо-матеріали: буклети, карти, путівники Вишиваним Шляхом тощо; Підготовча робота по маркуванню маршруту.

Впевнено ідемо до мети, аби у кожному містечку України дізналися про наш проект і надихнулися на чудові подорожі.

Дякуємо Вам усім, ви чудові! З безмежною вдячністю, ваша команда "Вишиваного Шляху" <3

 

https://biggggidea.com/project/ornament_way/