Тур Вишиваним Шляхом 2017

05 червня 2017 09:00
Тривалість: 5 червня - 28 червня 2017 року (23 дні)

З 5-го по 28-е червня 2017 року відбудеться Тур Вишиваним Шляхом - це дивовижна подорож найкрутішими місцями країни, яку здійснять четверо відомих мандрівників: Ірина Журавель, Сергій Нагорний, Христя Жук та Сергій Чекмарьов. Двоє з них поїдуть досліджувати схід, інша пара почне подорож із заходу. Щодня мандрівники опинятимуться у новому місті України та відкриватимуть для себе його туристичний потенціал. Вони будуть використовувати різноманітні види транспорту та варіанти ночівлі, переміщаючись від однієї атракції на маршруті до наступної.

Наші круті авантюристи-мандрівники:

Ірина Журавель - мандрівниця, блогер, цифровий кочівник та мисливець за акціями. Автор проекту "Сам собі Колумб" та першої в Україні школи мандрів Just Travel. За плечима у неї досвід автостопу, перельотів за 0 євро, каучсерфінгу, лакшері вілл, волонтерства. Відвідала близько 20 країн Європи та більше 80 міст. Останні 18 місяців провела в безперервній подорожі Південно-Східною Азією, в якій відвідала 6 країн та на власному досвіді спробувала travelliving (життя в подорожі). 

Сергій Нагорний - найпопулярніший тревел-відеоблогер в Україні, відвідав 24 країни, пройшов пішки через всю Іспанію, побував у більше ніж 70-ти містах України. 

Христина Жук ❤- мандрівниця і громадська діячка. Відвідала близько 40 країн, каталась з України у Марокко автостопом через всю Європу, проїхала США від Аляски до Флоріди і Україну, де проходять рівні лінії колій Укрзалізниці:) 

Сергій Чекмарьов - україномовний відео-блогер та організатор розважальних заходів. Обожнює екстрим та подорожі. Вже 8 років займається руфінгом! Життя не уявляє без собак, любить кефір, має тигрову шубу та селфі з Кличком:)

Протягом Туру четверо мандрівників разом відвідають більше 60 населених пунктів та побачать понад 200 туристичних пам’яток. Вони подорожуватимуть автентичними селами і культурними центрами, насолоджуватимуться краєвидами та гостинністю українців і щодня ділитимуться враженнями на YouTube-каналі проекту та в блогах на сайті та сторінках в соціальних мережах. 

Ось-ось розпочнеться захоплива пригода, слідкуйте за новинами та відкривайте Україну разом з нами!

Головними партнерами проекту є BakerTilly та SoilCares. BakerTilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Вона входить в число найбільших аудиторських компаній України. Компанія SoilCares є лідером в розробці передових технологій для фермерства. Висококваліфіковані агрономи і дослідники працюють разом в компанії SoilCares, щоб зробити сільськогосподарські знання доступними і дешевими для всіх фермерів у світі, приносячи нові технології прямо їм в руки.

Прес-анонс для медіа

Слідкуйте за новинами проекту в соцмережах ГО «Вишиваний Шлях»:

VK: https://vk.com/ornament_way

FB: https://www.facebook.com/VyshyvaniyShlyakh

Instagram: https://www.instagram.com/ornament.way/

 

11 областей України на маршруті "Вишиваний Шлях"